Kreatívne štúdio

Panox.sk > Kreatívne štúdio

Keď sa pokúsite nájsť synonymum k slovu kreatíva, našli by ste rôzne definície, ktoré hovoria o tvorbe rôznych umeleckých diel. Medzi naše kreatívne portfólio radíme nielen naše grafické návrhy pre web či navigácie do virtuálnych prehliadok. V rámci nášho kreatívneho štúdia Vám vieme poskytnúť množstvo skúseností z oblasti printového DTP designu, webdesignu či multimediálnej tvorby.

Čo Vám vieme ponúknuť ?

Využívanie digitálnej tlače, nízkonákladových technológií, skúseností a prieskumov vedie k úsporám ktoré potešia každého klienta. Tento model sme vytvorili sami pre seba a ušetrili sme už veľa zdrojov, ktoré sme preinvestovali do novodobých technológií. Veríme, že toto je dôvod, ktorý nás priviedol na vrchol technologického pokroku na Slovensku. 

My kreslíme, čo si vy myslíte

Načúvame všetkému, čo nám hovoríte, aby sme vedeli čo najreálnejšie prispôsobiť naše myslenie Vašim požiadavkám. Využívame "open brain" systém, aby sme vedeli získať najviac informácií, ktoré potom zúžitkujeme pri tvorbe návrhov, do ktorých vložíme nielen naše nápady, ale aj Vaše požiadavky. Na to, aby sme vedeli čo najlepšie vystihnúť podstatu Vášho nápadu, položíme Vám niekoľko otázok, pomocou ktorých identifikujeme Vašu podstatu, Vaše predstavy a aj Váš hlavný zámer.

"Komunikácia je cestou k úspechu" a my Vám pomôžeme komunikovať vo vizuálnej forme. Je iba na Vás, pre ktorú z našich vizuálnych ciest sa rozhodnete. Vyberte si z ponuky nižšie, čo je pre Vás najvýhodnejšie.

Printové služby

Máte záujem o komunikáciu v podobe letákov, billboardov, kalendárov či iných printových prostriedkov? Nechajte to na nás. Vytvoríme pre Vás kompletnú corporate identity, ktorou odkomunikujete Vašu značku všade, kde je značka dôležitá.

Vytvoríme pre Vás:
Logotyp
Design manuál
Vizitky
Produktové letáky
Kalendáre
Reklamné predmety
Hlavičkové papiere s obálkami

... a mnoho iného.

 

Multimediálna tvorba

Nové technológie prinášajú nový rozmer a možnosti prezentácie produktov. Ak ste sa ešte nezoznámili s našími stránkami, určite si nenechajte újsť stránku o 3D produktovej fotografii, ktorá určite prinesie nový rozmer do prezentácie Vašich produktov.

Nie vždy je to však o tom, že chcete prezentovať produkty. Niekedy je to o prezentácii priestorov, kedy nestačí virtuálna prehliadka ale potrebujete napríklad efektnú prezentáciu pre tzv. VIDEO BOARDY. Aj v tomto Vám vieme pomôcť a pripraviť pre Vás scenár podľa Vašich požiadaviek. Živým príkladom je animácia pre Superbingo Milenium či prezentácia prestorov hotela Gate One.

Dáme Vaše obrázky "do pohybu" a nebojíme sa tvrdiť, že pre Vás spravíme aj niečo navyše. V našom ateliéri Vám vieme vytvoriť dokonalé 3D štúdio a preniesť Vás tak do nového rozmeru, prípadne priamo do Vašej virtuálnej prehliadky v ktorej môžete odprezentovať Vaše priestory bez toho, aby ste museli po priestoroch chodiť. Skúste si pozrieť informácie o možnostiach rozšírenia virtuálnych prehliadok.