Tvorba webstránok

Panox.sk > Tvorba webstránok

Pozornosť ľudí sa stále viac upriamuje na voľnosť informácií, ktorú v najväčšej forme ponúka práve internet. Ide o druh média v ktorom nájdete všetky informácie, ktoré Vás zaujímajú a viete ich získať s najmenším úsilím.

Naša spoločnosť už dlhé roky prináša na internet stránky, ktoré sa snažia reflektovať modernú dobu, čo vo výsledku znamená, že prinášame vždy nový web spolu s aktuálnymi vymoženosťami, ktoré sú v danej dobe dostupné. Od doby virtuálnych prehliadok sa snažíme klientom ponúknuť aj virtuálne prehliadky. S príchodom 3D fotografií ponúkame 3D fotografie a obohacujeme tak obsah, ktorý získava na originalite.

Web nie sú noviny

Internetové stránky a teda webové prezentácie nie sú tlačenou formou média, čo umožňuje akúkoľvek interakciu návštevníkov a čitateľov. Či už sa jedná o prepojenie na dnešné moderné sociálne siete (Facebook, Twitter, myspace...), alebo sa jedná o možnosť prechádzania sa virtuálnymi prehliadkami, vždy sa snažíme nájsť správnu formu, ako priniesť Vašu spoločnosť do sveta internetu s najväčšou galantnosťou, aby ste boli pripravení konkurovať všetkým Vaším konkurentom.

Čo Vám ponúkame?

Pri tvorbe webových stránok venujeme pozornosť všetkým detailom. Nezanedbávame nič z toho, čo je v dnešnej dobe dostupné. Okrem našich dlhoročných skúseností Vám ponúkame konzultácie o Vašej budúcej webovej stránke, grafické návrhy a samozrejme samotný návrh podľa toho, aké budú Vaše požiadavky.

Myslíme za Vás a sme o niekoľko krokov popredu a preto už teraz Vám vieme povedať, že Váš nový web bude obsahovať nasledovné veci, ktoré sú v dnešnej dobe neodľúčiteľnou súčasťou:

› moderný a čistý design
› prepojenie na sociálne siete
› optimalizáciu pre vyhľadávače (SEO)
› intuitívnu navigáciu
› indexáciu každej stránky osobitne
› prehľadné štatistiky založené na moderných technológiách Google analytics

Ristorante da Cono

Ristorante da Cono


Superbingo Milenium

Superbingo Milenium


OC Mirage

OC Mirage


Amutec, s.r.o.

Amutec, s.r.o.


BPA Wellnes & Spa

BPA Wellnes & Spa


Dansovia

Dansovia


Unicare

Unicare