Virtuálne prehliadky

Panox.sk > Virtuálne prehliadky

Čo sú virtuálne prehliadky?

Pojem "virtuálna" prehliadka sa stále viac a viac skloňuje v spojení so službou Google Street View. Ide o zobrazenie reálneho priestoru vo virtuálnom - počítačovom - svete a to s možnosťou samostatného ovládania pohľadu do všetkých smerov a vo všetkých uhloch.

Virtuálne prehliadky sa začali stále viac používať vo všetkých oblastiach moderných médií, čím sa otvoril priestor na zobrazenie reálneho sveta aj ľuďom, ktorí sa nevedia na dané miesto pozrieť inak ako virtuálne. Dajte návštevníkom internetu možnosť poprechádzať sa po priestoroch Vašich firiem, prevádzok či iných priestorov a umožnite im tak nahliadnuť aj tam, kde by inak nemali šancu sa dostať.

Pre koho sú určené?

Virtuálne prehliadky sú určené pre každého, kto chce sprístupniť ktorúkoľvek časť svojich priestorov. Najčastejšie sa stretávame s virtuálnymi prehliadkami nehnuteľností, ktoré sú na predaj, prípadne s luxusnými priestormi, ktoré sú k prenájmu. Najčastejšími klientmi sú preto hotely, nákupné centrá či realitné kancelárie.

Naša spoločnosť priniesla však virtuálne prehliadky aj o kúsok ďalej a priniesla virtuálne navigačné panorámy, pomocou ktorých viete "odprevadiť" Vášho klienta až priamo pred Váš vchod. Na pravej strane tohto textu máte možnosť vidieť zoznam referencií, v ktorých sme využili virtuálne prehliadky priamo pre klientov, ktorými boli OC Avion, OC Mirage, SND, či Hotel Gate One.

Máte otázky na ktoré hľadáte odpovede?

Sme tu pre Vás aby sme Vám zodpovedali všetky Vaše otázky. Neváhajte nás kontaktovať a pýtať sa nás čokoľvek, čo Vás ohľadne virtuálnych prehliadok zaujíma. V sekcii kontaktov nájdete aj kontakty na našich predajcov, ktorí Vám určite radi a ochotne zodpovedajú všetky otázky.

OC Mirage

OC Mirage


Opera Jet Falcon

Opera Jet Falcon


Hotel Gate One

Hotel Gate One


Slovenské národné divadlo

Slovenské národné divadlo


OC Avion

OC Avion